Cihaz ile Su Kaçağı Bulma ve Onarma Servisi 7/24

Hakkımızda

Hakkımızda

Kayseri Su Kaçağı Bulma Servisi

Hızlı ve Profesyonel Teknik Servis

Firmamız noktasal su kaçağı tespiti, su sızıntısı bulma, tesisat tamiri (su kaçağı tamiri), tıkanıklık açma (tıkalı gider açma), lavabo açma, pis su giderinde oluşan sızıntı ve kaçakların tespit ve tamiri, tesisat bakımı, periyodik tesisat bakımı ve tesisat yenileme konularında hizmet vermektedir.

Tıkanıklık, kaçak veya sızdırma tamiratlarının ciddi derecede kırıp, dökerek bulunabildiği bir dönemden, özel teknolojik ekipmanlar ile noktası noktasına başka bir ifadeyle noktasal olarak kaçağın ya da sızdırmanın olduğu yerin tespit edildiği bir döneme geçiş yapmış bulunuyoruz.

Ciddi bir zaman kaybının yaşandığı o tamir işlemlerini, çok kısa zamanda gerçekleştirebilen bu sistemler ile firmamız, müşterilerinin zaman kaybı yaşamasını engellemekte; kırılıp dökülmüş duvar parçaları, kum, toz gibi kirin temizlenmesinden oluşacak zahmetten de kurtarmaktadır.

En son teknolojiyi kullanan firmamız, işinde uzman, bilgi birikimi, iş becerisi ve donanımı açısından en üst düzeyde olan, ayrıca işinde gerekli eğitimleri almış takım arkadaşları ile hizmet vermektedir.7/24 Sıhhi Tesisat Servisiniz Kayseri’de hizmetinizde.

  1. Evimde su kaçağı vardı daha önceden bı kaç usta gelip kaçağı bı türlü bulamadılar daha sonra Mehmet ustamla iletişim e geçtim su kaçağını hemen tespit ettiler ilimizde böyle işini düzgün yapan kişilerin sayısı oldukça az durumda Mehmet usta da o sayılı kişi ler arasında yapmış olduğu işi için ailem adine teşekkür ediyorum

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Hemen Ara 0532 666 17 39
× Bize Yazın